Pakalpojums “Birojs”

Šajā pakalpojumā ietilpst mūsu Virtuālais birojs. Jūs nekad vairs nepalaidīsiet garām nevienu telefona zvanu, pasta sūtījumu vai faksu. Mūsu profesionālās sekretāres laipni atbildēs uz Jūsu uzņēmuma telefona zvaniem, pēc jūsu izvēles, pieņems pasta sūtījumus un parakstīsies par paciņām, kā arī pieņems un nosūtīs faksus un nepieciešamos e-pastus. Šajā pakalpojumā iekļauti arī printēšanas un kopēšanas pakalpojumi.

Pakalpojums “Birojs PLUSS”

Pakalpojumā “Birojs PLUSS” ietilpst biroja telpu īre un virtuālais ofiss. Jums ir iespēja izvēlēties vienu no mūsu modernajām biroju telpām :

  • Vienvietīgs birojs  
  • Divvietīgs birojs
  • Trīsvietīgs birojs

Biroja telpas ir mājīgi iekārtotas un kvalitatīvi mēbelētas. Katrā telpā ir pieejams regulājams gaisa kondicionieris Jūsu labsajūtai.

Šis pakalpojums dod iespēju BEZ MAKSAS izmantot mūsu konferenču telpas trīs stundas menesī.

Pakalpojums “Birojs FULL”

Pakalpojumu apjoms “Birojs FULL” sniedz Jums maksimālu brīvību un ietaupīs Jums dārgo laiku. Šajā paketē ietilpst- Virtuālais birojs, sekretāres pakalpojumi, grāmatvedības pakalpojumi kā arī Biroja telpas īre.

Šis pakalpojums dod iespēju BEZ MAKSAS izmantot mūsu konkerenču telpas trīs stundas menesī.

Papildus pakalpojumi:

Vadītāja kabineta noma

Jums ir svarīgas pārrunas, vizīte vai tikšanās? Jums ir iespēja izīrēt mūsu Vadītāja kabinetu, kurā atrodas izcilas kvalitātes mēbeles, noslēgta priekštelpa un tam ir izsmalcināts dizains. Atstājiet profesionālu iespaidu uz savu klientu vai partneri!

Konferenču telpas noma

Mūsu konferenču telpas ir piemērotas dažādiem pasākumiem, sākot no oficiālām parrunām, beidzot ar atvērta formāta debatēm, kur iespējams izmantot videokomunikācijas iespējas.